!
 • Кабельні системи
 • Купити кабеленесучі системи краще в спеціалізованому інтернет-магазині в Києві, де крім великого асортименту та відгуків на сайті, безпечний безготівковий розрахунок. Ми працюємо з виробниками та постачальниками офіційно, тому ви маєте можливість замовити з каталогу не тільки в роздріб, а й оптом, наприклад, для підприємства або зробити закупівлю за тендером. Якщо потрібної кількості товарів не буде в наявності, за попередньою оплатою ми привеземо партію під замовлення з центрального складу або замовимо виробництво, і ви зможете забрати її в Києві або отримати з доставкою по Україні.

  Що саме можна купити в нас

  На сайті ви знайдете все необхідне для електрифікації будівель. Щоби підвести електропостачання до об’єкта, у нас є надійна лінійна арматура для СІП, включно з діелектричними пристроями та пристосуванням для прокладки.

  Для безпечного укладання проводів і захисту від вологи, гризунів, вогню чи вагового навантаження – сотні різновидів гофротруб і металорукавів від найкращих вітчизняних і європейських виробників. Кожен знайде оптимальний варіант, залежно від технічних вимог та бюджету.

  Електричні кабельні траси повинні бути грамотно організовані, від цього залежить тривалість служби та безпека. Для комерційних і промислових об’єктів ми пропонуємо хороші металеві лотки для укладання кабелю від компанії IEK, а для складних інженерних рішень краще DKC, у нього більший вибір аксесуарів. В асортименті представлені різні види прольотів, включно з протипожежними та високоміцними лотками, що витримують підвищені вагові навантаження.

  Пластикові кабель-канали та короби допоможуть зробити функціональну та безпечну проводку в офісі або на підприємстві. З цим завданням найкраще впораються надійні системи для прокладки кабелю й комплектуючі Hager, а якщо потрібна якість такого ж рівня, але дешевше, тоді зверніть увагу на Kopos.

  Якщо бюджет зовсім обмежений або хочеться заощадити, у нас у наявності понад десяток бюджетних брендів, серед них відомий український Аско-Укрем. Вони здебільшого використовують спеціальний самозатухаючий пластик, що забезпечує додатковий захист комунікацій під час пожежі.

  Переваги купівлі в спеціалізованому магазині

  Незалежно від країни, де виробляються кабеленесучі системи, вони проходять сертифікацію на відповідність міжнародним стандартам і ГОСТ, що важливо для підтримки високої якості та безпеки продукції. Без відповідних сертифікатів її забороняється продавати, тому ніякий магазин із хорошою репутацією та багаторічним досвідом на ринку не піде на такий ризик.

  Великі фірми реалізують продукцію через представника, і щоб оформити довіру на офіційному рівні, вони повинні видати сертифікат відповідності. Це важливо, тому що на ринку багато підробок, а документ якраз підтверджує оригінальність товарів даного бренду й тим самим гарантує якісну сервісну підтримку. Крім того, оптимізована та відпрацьована логістика скорочує терміни доставки зі складу.

  Головна перевага – низькі ціни, бо фірма отримує прибуток завдяки товарообігу, а не високій націнці. Ще час від часу проводяться акції, і якщо пощастить, ви зможете замовити кабеленесучі системи за вартістю нижчою, ніж у конкурентів.

  Відгуки про кабельні системи

  На жаль, ніхто ще не залишив відгук про цей товар. Будьте першим!