!
 • Головна
 • Рішення для безперебійного живлення
 • Рішення для безперебійного живлення (ДБЖ)

  1. Рішення для самостійного підбору комплектації

  Малопотужні ДБЖ до 1,6 кВт

  (для окремих пристроїв)

  ПЕРЕЙТИ ДО ДБЖ

  ПЕРЕЙТИ ДО АКУМУЛЯТОРІВ

  ДБЖ середньої потужності до 3 кВт

  (для квартири або невеликого будинку)

  ПЕРЕЙТИ ДО ІНВЕРТОРІВ

  ПЕРЕЙТИ ДО АКУМУЛЯТОРІВ

  Потужні ДБЖ від 5 кВт

  (для квартир і великих будинків)

  ПЕРЕЙТИ ДО ІНВЕРТОРІВ

  ПЕРЕЙТИ ДО АКУМУЛЯТОРІВ

  2. Готове рішення з повною комплектацією

  Малопотужні ДБЖ до 1 кВт

  ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГУ

   

  В умовах війни, все більше загострюється потреба в забезпеченні свого житла джерелом безперебійного живлення (ДБЖ). Оскільки частою причиною виходу електротехніки з ладу є проблеми зі стабільністю електропостачання, а кількість і якість електроенергії яка надходить до будинку постійно різниться. Перебої стають причиною перевантажень, короткого замикання та інших аварій, які викликають занепокоєння у жителів та сприяють зайвим не передбачуваним витратам у самий невдалий момент.

  Раніше ДБЖ були задіяні у діяльності великих підприємств, лікарень, серверних підстанціях, але з часом потреби змінились і були запропоновані рішення для побутових споживачів. На ринку почали з’являтись масові пропозиції від підтримання короткочасної роботи комп’ютера (щоб мати можливість зберегти документи над якими працювали тривалий час і правильно вимкнути ПК), роботи котла, та до живлення усього будинку чи квартири. Так з чого ж складається ДБЖ та як воно працює будемо розбиратись детальніше.

  З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ДБЖ?

  Систему безперебійного живлення можна організувати якщо об’єднати 2-ва основні компоненти:

  • Автономний інвертор (він же і являється ДБЖ)
  • Акумуляторну батарею (кількість акумуляторів буде різнитись від характеристик інвертора)

  ПРИНЦИПИ РОБОТИ ДБЖ

  Систему ДБЖ встановлюють на вході в будинок/квартиру, від якого йде розгалуження дротів до вимикачів та розеток, або для пристроїв малої потужності перед самим споживачем. При зникненні електроенергії інвертор перемикається на роботу від акумулятора, перетворюючи постійний струм в змінний 220В, тим самим забезпечуючи роботу електроприладів. При поновлені зовнішньої електромережі інвертор з вбудованим зарядним пристроєм пропускає напругу до навантаження і приступає до поновлення заряду в акумуляторі.

  НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ПІДБОРІ ДБЖ?

  1. Перед тим як вибрати ДБЖ, ви маєте розрахувати необхідну потужність для вашого будинку/квартири і саме які електроприлади будуть продовжувати свою роботу під час зникнення електроенергії.
  2. Обов’язково треба звернути увагу на синусоїду. Адже при застосуванні інвертора з неправильно підібраною синусоїдою можна отримати сумний результат. Слід пам’ятати, що інвертори з модифікованою синусоїдою (квазісинусоїдою) можна застосовувати для роботи персональних комп’ютерів (де імпульсні блоки живлення не дуже вибагливі), телевізорів, обігрівачів, освітлення. А інвертори з чистою синусоїдою (правильною синусоїдою) застосовують для роботи: холодильників, медичного обладнання, камер відеоспостереження, газових котлів, насосів, кондиціонерів, систем зв’язку, серверного обладнання та ін.
  3. При підборі джерела безперебійного живлення зверніть увагу на комплектацію! В одному випадку ДБЖ може бути укомплектований акумулятором, в іншому випадку, ви маєте можливість самостійно підібрати акумулятор під ваш пристрій відповідно вашої платоспроможності.
  4. Тип аккумулятора: АКБ-AGM, АКБ-GEL, АКБ-LITHIUM. Впливає не лише на тривалість роботи та підзарядки, а й суттєво відрізняється по ціні.
  5. Середній час роботи при повному навантаженні, необхідний для того, щоб правильно підібрати потужність ДБЖ, який може безперебійно працювати у період відсутності електроенергії.

  ЯК ВСТАНОВИТИ ДБЖ?

  Джерело безперебійного живлення ви можете встановити самостійно, або звернутись за допомогою до монтажної організації. Якщо ви мешкаєте у м. Київ, або поряд з його межами зателефонуйте нам, чи заповніть заявку на замовлення спеціаліста у вказанному регіоні.

  0 800 213 500

  Кол-центр працює без вихідних з 09:00-19:00

  ПЕРЕЙТИ ДО ІНВЕРТОРІВ