Стрічкові шліфувальні машини
Які переваги має стрічкова шліфувальна машина
З нею можна швидко відшліфувати велику площу, витрачаючи мінімум зусиль. Проте, для ефективного використання для потрібно вибрати характеристики відповідно до мети застосування.
Вибирати варто з огляду на особливості оброблюваних матеріалів. Для обробки дерева або опорної плити найкраще підходить шліфувальна машина стрічкового типу з низькою швидкістю ходу стрічки 200–700м/хв та потужністю до 1200Вт.
Для домашніх потреб зазвичай вистачає 200–400м/хв і 500–700Вт, але для щоденної роботи краще вибрати потужний професійний інструмент. Річ у тім, що слабкий мотор через навантаження швидко перегрівається й може вийти з ладу. Якщо плануєте працювати з різними матеріалами, вибирайте потужну модель, але з регулятором швидкості.
У процесі шліфування виділяється пил, тому краще брати стрічкову ШМ із пилозбірником або адаптером для підключення пилососа. Це зменшить ймовірність попадання твердих мікрочастинок в очі та дихальні шляхи.
Ніякий пилозбірник не може усунути 100 % пилу, що виділяється під час обробки, тому ми рекомендуємо працювати в респіраторі та пластикових окулярах.
Під час вибору враховуйте, що деякі виробники використовують стрічки нестандартних розмірів. Через це доводиться шукати «рідну» насадку. Стандартними вважаються стрічки шириною 75мм, 100мм та 115мм, вони призначені лише для шліфування рівної поверхні.
Коли звичайна стрічкова шліфмашина не підходить
Широкі наждачні стрічки призначені лише для рівної плоскої поверхні, вони не підходять для шліфування маленьких деталей та круглих елементів.
Для металевих або пластикових труб краще електронапильник, у нього вужче полотно та більша швидкість – 1000–2000м/хв. З ним зручно обробляти нерівні поверхні та діставати у важкодоступні місця.
Орієнтуйтеся на базові характеристики та читайте в інструкції рекомендації щодо експлуатації.
Електричний напильник теж може комплектуватися додатковим оснащенням, що також впливає на ціну, тому вибирайте тільки те, чим дійсно плануєте користуватися.
Для домашніх потреб підійде бюджетний Зеніт або Старт, але враховуйте, що ці інструменти мають невеликий робочий ресурс.
Для професійного застосування потрібна висока надійність. У такому разі оптимально підійде Bosch, або хороші за ціною та якістю Vitals і Hyundai. Вони добре витримують навантаження та можуть працювати в безперервному режимі протягом тривалого часу.
Від чого залежить ціна стрічкової шліфувальної машини
На формування вартості здебільшого впливає потужність і бренд. Найвідоміші виробники намагаються підтримувати високу якість та надійність. Тому, для регулярного користування доцільно переплатити, щоб отримати інструмент із хорошими характеристиками та великим робочим ресурсом.
Пам’ятайте, що для якісного шліфування важливо також правильно вибрати наждачну стрічку. Для чорнової обробки найкраще підходить зернистість P40-P60, а для чистової – P150.
Вигідно купити плоскошліфувальну машину можна в інтернет-магазині
Варіантів, де придбати, вистачає – починаючи від сайтів із китайськими товарами й до господарських магазинів. Проблема тільки в тому, що скрізь продається одне й теж, а найдешевші товари зазвичай мають відповідну якість.
Щоби не витратити гроші марно, стрічкову шліфмашину або електричний напильник краще купити в спеціалізованому інтернет-магазині, де:
- Широкий асортимент моделей від найкращих виробників;
- З допомогою фільтрів у каталозі зручно вибрати потрібні характеристики;
- Ціни нижчі, ніж у стаціонарних магазинах та будівельних гіпермаркетах;
- У разі замовлення оптом, можна отримати хорошу знижку;
- Зручна безготівкова оплата (можна готівкою під час отримання);
- Працює доставка по Україні;
- У Києві можете забрати самовивозом.
Якщо потрібна допомога з вибором, телефонуйте за номерами на сайті або скористайтеся формою зворотнього зв’язку (нижче). Будемо раді вам допомогти!
Со шлифмашинкой приятно работать, ее можно закрепить на столе как шлифовальный станок, а можно использовать как ручной инструмент. У нее высокие обороты, но есть регулировка. Маленький вес, можно держать одной рукой. Подошва достаточно узкая, чтобы обработать перила или подлокотник стула. Если работать вручную, вибрация есть, но не существенная. Единственный недостаток в том, что шлифмашина слишком громкая на больших оборотах, если работы много, лучше надевать наушники.
На вид неплохая шлифовальная машинка. Покупал для разовой работы в мастерской, но потом пошло-поехало и теперь использую ее постоянно. На удивление качественная сборка, ничего не откручивается и не болтается. Длинный шнур дает пространство для маневрирования. Электромотор громкий, но мощный, я бы даже сказал слишком. Качество пылесборника не очень, через полгода в нем протерлась дырка. Главное достоинство этой модели - низкая цена, на самом деле с нее можно выжать больше, чем она стоит. Есть китайские машинки намного хуже за такую же цену.