!
 • Головна
 • Релейне обладнання
 • Термостати
 • Термостати та терморегулятори

  Сортувати: за замовчуванням від дешевих від дорогих за відгуками
  Вигляд:
 • Код товару: 73605
  Термостат Terneo sx
  Топ продажу
  Термостат Terneo sx
  1 701,00
  Купити
 • Код товару: 102775
  Термостат Schneider Electric NU350318 для теплої підлоги 10А (білий)
  Рекомендуємо
  Термостат Schneider Electric NU350318 для теплої підлоги 10А (білий)
  3 311,28
  Купити
 • Код товару: 108521 Розетковий терморегулятор F&F RT-800 230В 16 А
  1 412,20
  Купити
 • Код товару: 119107 Терморегулятор Devi Opti 13A білий (140F1055)
  4 718,39
  Купити
 • Код товару: 78949 Терморегулятор Berker Rx полярна білизна
  6 390,00
  Купити
 • Код товару: 73611 Термостат Terneo rzх
  1 710,00
  Купити
 • Код товару: 73625 Термостат Terneo srz
  1 014,00
  Купити
 • Код товару: 91139 Терморегулятор Danfoss Icon Display 088U1015 On-Wall
  3 692,00
  Купити
 • Код товару: 91138 Терморегулятор Danfoss Icon Display 088U1010 In-Wall
  3 961,00
  Купити
 • Код товару: 73609 Термостат Terneo ax
  1 828,00
  Купити
 • Код товару: 145389 Терморегулятор Terneo ST
  989,00
  Купити
 • Код товару: 123335 Термостат Schneider Electric SDN6000168 титан
  3 712,96
  Купити
 • Код товару: 91142 Терморегулятор Danfoss Icon Programmable 088U1025 On-wall
  4 121,00
  Купити
 • Код товару: 91141 Терморегулятор Danfoss Icon Display 088U1020 In-Wall
  4 115,00
  Купити
 • Код товару: 32740 Терморегулятор DEVIreg Touch Black
  6 123,60
  Купити
 • 1 2 3 ...

  Побутовий регулятор температури - застосовується для автоматичної підтримки температурного режиму в кімнаті шляхом регулювання системи нагріву чи охолодження. Використовується в системах штучного клімату, нагрівальних кабелях, теплових контурах тощо.

  Термостати працюють в парі з датчиками, що знімають показники температури в місцях, де вони встановлені. На сайті наявні моделі з вбудованим датчиком (підходять для систем кондиціонування), проте в більшості випадків використовуються аналоги з виносними датчиками температури для теплої підлоги та систем опалення. Такі пристрої можуть працювати разом з:

  • Електричними конвекторами;
  • Інфрачервоними обігрівачами;
  • Електричними й газовими котлами;

  В інкубаторах - використовується переважно найпростіший регулятор, що вставляється в розетку.

  Регулювання температури в кімнаті за допомогою термостата - це:

  • Зручність та сталий комфорт;
  • Заощадження та раціональне використання електроенергії чи газу.

  Подібний пристрій дозволяє економити до 25-30% в будинках і квартирах, що опалюються газовими та електричними котлами. Враховуючи, що в Україні постійно зростають тарифи, таким чином можна заощадити немало коштів (якщо не в цьому, то наступному опалювальному сезоні).

  Крім опалення його часто використовують для регулювання «теплої підлоги».

  Як підібрати терморегулятор для електричної теплої підлоги

  Для теплої підлоги терморегулятор - це не тільки запорука комфорту чи економії, але й технічна необхідність. Без нього система просто перегрілася б і вийшла з ладу. Такі терморегулятори як правило працюють з одним чи кількома виносними датчиками: один обов'язково встановлюється безпосередньо в підлогу, а інший може контролювати температуру повітря в кімнаті. Це дуже зручна система для опалення маленьких ізольованих приміщень, як туалет чи ванна кімната.

  Пристрої для регулювання температури поділяються на механічні та електронні (серед них в окрему групу виділяють цифрові).

  Електронний теплорегулятор - найточніший

  Широко застосовується для інфрачервоної плівкової чи кабельної теплої підлоги. На корпусі панель з кнопками для налаштувань і дисплей з індикацією основних параметрів. Головна перевага електронних пристроїв полягає в точності налаштувань, що може досягати 0,1°C. Для теплої підлоги також використовуються програмовані терморегулятори. Вони дозволяють налаштувати нагрів по часу. Наприклад, вночі можна зменшити температуру чи взагалі вимкнути підігрів, а ввімкнути за пів години до того, як прокинетесь.

  Механічний кімнатний термостат - найпростіший

  Встановлюється в приміщеннях, де висока точність підтримки температури не обов'язкова. Керувати ступенем нагріву можна за допомогою механічних перемикачів (поворотних ручок). Перевага механічних моделей в простоті використання, легкому налаштуванні та меншій ціні (у порівнянні з електронними).

  Які функції дійсно корисні, а від яких можна відмовитись

  Ціна - далеко не головний фактор під час вибору. Перш ніж робити замовлення, варто визначитись з характеристиками, функціями, способом монтажу тощо. Наприклад, для кімнатного термостата буде корисною функція підключення до Wi-Fi (щоб можна було налаштувати температуру прямо зі смартфону) чи захист від втручання дітей - блокування паролем (знадобиться також при використанні приладу в громадських місцях). Не варто також ігнорувати дизайн.

  Якщо точно знаєте, який саме варіант вам підійде найкраще, тоді не баріться й замовляйте. У нас можете купити терморегулятор в 1 клік від перевірених виробників, з гарантією та іншими супровідними документами. Відправляємо поштою по Україні, але за бажанням можете забрати самовивозом в Києві. Якщо не визначились до кінця, яку модель обрати, наш фахівець люб'язно допоможе. Для цього зателефонуйте за одним з номерів на сайті чи залиште свої контакти в формі зворотнього зв'язку.

   

  Відгуки про управління температурою (14)

  Валентина
  31.07.2017

  Задумала теплу підлогу розбити на дві зони у коридорі та залі. Мені підібрали "рідні" трерморегулятори до придбаної мною підлоги. Перший вибрала подешевше, тому-що в коридорі ходимо не постійно, накрутили градусів 25, щоб ноги не мерзли і забули, а от на залу вибрала модель з екраном. Сподобалось, що можна встановити їх в рамки Уніка, вибрана модель Quadro у третьому отворі у мене вимикач. Вже рік чудово відпрацьювали. Зараз у спеку працює як термометр.

  Переваги:
  Низкая цена, совместимость с рамками Unica
  asd
  Владимир
  03.02.2019

  Очень удобная вещь, я такой регулятор на обогреватель поставил, чтобы контролировать нормальную температуру в комнате и теперь всегда тепло, хочу подчеркнуть - тепло, а не жарко. Раньше через каждые полчаса бегал к обогревателю, потому что на двойке - жарко, на единице - холодно. А так поставил на максимум и выставил нужную температуру на регуляторе, притом ее можно всегда добавить или убавить. Для простых систем отопления, как у меня самое оно. Чтобы включить - нужно просто воткнуть в розетку. Стремно только, что внутри проводки тоненькие, могут отвалиться от перегрева.

  Виктория Василенко
  06.09.2019

  Хорошая вещь! Поставили зимой на обогреватель. Доходило до 24 градусов, потом отключался. «Холодало» постепенно до 19 – включался. Настроить режим работы и значения температур было просто, хотя обычно мы все плохо читаем инструкции)))

  В нем еще и функция реле напряжения есть, можно установить параметры допустимого напряжения, но я этим пока не занималась. Срок гарантии целых пять(!) лет, это такая редкость в мире современной техники, даже на крутые телевизоры по году-два ставят, а это прям внушает уверенность.

  Юрий
  02.02.2021

  Забыли датчик подключить, оказалось что он и без датчика может работать.

  Переваги:
  Цена, просто и понятно
  Недоліки:
  не обнаружено
  asd
  Борис
  04.12.2018

  Мне было странно, что в Украине делают настолько хорошие регуляторы. Поставил себе на теплый пол, все работает, температуру меряет точно, уровень нагрева меняется быстро. Больше всего понравилась синхронизация по Wi-Fi, думал замануха ради рекламы, но нет - все с ноутбуком синхронизировалось работает, но на андроид не подключается. Планирую делать умный дом, к нему буду подключать и теплый пол тоже. Кстати, регулятор очень стильно смотрится на стене.

  Переваги:
  Точные замеры, элегантный дизайн
  Недоліки:
  Смартфон не подключился
  Сергей Козловский
  07.03.2020

  Брался для управления керамическим полотенцесушителем в ванной. Со своими обязанностями в течение 2 недель справляется замечательно!

  Переваги:
  Цена, размеры и длина шнура датчика
  Недоліки:
  нет
  Сергей Анатольевич
  28.01.2019

  В доме витражные окна, чтобы не городить встроенные радиаторы и подобную чушь, просто сделал полоску теплого пола вдоль окон и поставил терморегулятор. Работает отлично, от окон холод не идет. Точная температура в данном случае не требуется т.к. там никто не ходит так близко к окну. За такую стоимость недостатки даже искать нет смысла. Работает точно и надежно.

  Переваги:
  Цена и качество
  Недоліки:
  нет
  Наталья
  27.05.2019

  Покупала у вас этот регулятор, курьер привез буквально через пару часов. Муж скинул ссылку и попросил заказать, но когда приехал с работы после обеда, заказ был уже дома, так что он тоже удивился.

  Переваги:
  Сервис
  Недоліки:
  Менеджер задавал много вопросов
  Николай
  01.04.2015

  Хороший дизайн и цена более менее очень даже не плохая.... Хорошо рассказали, всю информацию предоставили.

  Я доволен.

  Вадим Владимирович Ленивый
  06.09.2019

  Датчик не слишком чувствительный оказался. Подключал через него обогреватель, выставил, чтобы температура в комнате была 20 градусов, отключался при 18. Затем выставил 22 градуса, все равно отключал обогреватель при 18 градусах.