Вбудовані вимикачі
Інновації входять в усі сфери життя, зокрема в електрообладнання для дому та роботи. Зараз для оздоблення кімнат та офісів обирають вбудовані вимикачі – це пристрої, які під час монтажу «ховаються» у поверхню.
Це чудове рішення для оформлення сучасних інтер'єрів: вони не створюють зайве навантаження для сприйняття обстави, а також ідеально вписуються в концепт.
Вбудовані вимикачі: основні переваги пристроїв
Серед головних плюсів покупці вирізняють наступні моменти:
- сучасний дизайн – виглядають стильно та елегантно, добре комбінуються з будь-яким сучасним напрямком, чи то лофт, хай-тек або модерн;
- мінімалістський вигляд – пристрої досить лаконічні, без зайвих деталей;
- економія простору – цей пункт взаємодіє з попереднім: прилад поринає в стіні, практично не випирає;
- зручність у застосуванні – вимикач працює протягом років, не вимагає специфічного догляду, легко ремонтується.
Зрозуміло, це далеко не всі плюси пристроїв. Додатково відзначають широкий асортимент моделей, простоту монтажу, різноманітність кольорів, універсальність.
Типи вбудованих пристроїв
На ринку пропонується величезний вибір пристосувань. Наприклад, провідні позиції займають два вимикачі вбудовані.
Кнопкові варіанти – це вічна класика, яка комфортна в експлуатації, всім знайома з давніх часів. Як видно з назви, управління здійснюється клавішами, кількість яких варіюється: одна, дві чи навіть три. Їхня вартість помірна, вигляд стриманий.
Більш сучасні та цікаві рішення для багатьох інтер’єрів – сенсорні. Достатньо одного торкання пальця, щоб увімкнути або вимкнути освітлення, або ж відрегулювати його яскравість. Деякі моделі керуються дистанційно за допомогою мобільного пристрою і встановленого на ньому додатка. Додаткові функції – таймер і LED-підсвічування. Також часто виступають елементом системи «Розумний будинок».
Як вибрати вимикач вбудований
Під час вибору вимикача варто орієнтуватись на електричні стандарти. До основних критеріїв відносять:
- тип струму;
- число каналів комутації;
- тип проводки та її головні параметри;
- максимальну допустиму напругу;
- умови середовища, в якому використовуватиметься обладнання (є моделі спеціально для кухонь або ванних кімнат);
Матеріали виготовлення пристроїв мають бути міцними та довговічними. Як правило, береться протиударний пластик, що стійкий до перепадів температур, вологи, механічних впливів.
Вбудовані вимикачі: етапи монтажу
Встановлення вимикача здійснюється за певним алгоритмом:
- визначення місця встановлення – колишнє чи нове;
- підготовка робочого місця, прибирання зайвих предметів;
- встановлення підрозетника (якщо місце нове – створення отвору та штроб);
- безпосередньо монтаж – з корпусу знімається клавіша, до механізму приєднуються дроти;
- введення кінців дротів у клему, їх фіксація;
- вставка лицьової панелі з кнопкою.
Після закінчення робіт відновлюється електропостачання, здійснюється тестування приладу.
Щоб під’єднання було безпечним, необхідно дотримуватись запобіжних заходів. Перше й найпростіше правило – під час монтажу слід знеструмити квартиру або приватний будинок. Працювати потрібно лише відповідними інструментами. Усі з'єднання мають бути ретельно перевірені та ізольовані.
Ціни та популярні моделі
Ціновий діапазон вимикачів варіюється в межах від сотні до декількох десятків тисяч гривень. Виробники – як вітчизняні, так і закордонні.
Сьогодні популярні такі позиції:
- двоклавішний кремовий вимикач Asfora, EPH0300123;
- одноклавішний кремовий вимикач VIKO Carmen;
- двоклавішний вимикач Meridian, кремовий.
Вибір обумовлюється власними побажаннями та бюджетом.
Вбудовані вимикачі – це чудове рішення для будь-якого інтер'єру, яке безпечне та стильне. Але для того, щоб він прослужив довго, варто запам’ятати про прості дії:
- якомога менше клацати клавішею без потреби;
- протирати від пилу та бруду;
- не допускати попадання води всередину.
Хочете купити вбудовані вимикачі за вигідними цінами? Звертайтесь до менеджерів нашого магазину AxiomPlus. Телефонуйте за вказаними номерами, пишіть у бот Viber і Telrgram або залиште контакти, щоб консультант з вами зв’язався сам.
Цікавий дизайн який нагадує хвилю, зручно клацати. Непогана і якісна блискуча поверхня. Із мінусів можу виділити відсутність будь яких кольорів крім білого і немає варіанту з матовою поверхнею. Добре що зьявилась ця лінійка, у мене в хаті були частково замінені розетки і вимикачі на Mutlusan Hanak (Daria), котрих пізніше не могла знайти у продажу. Bolero нова назва серії Дарія від Мутлусана. Змогла закінчити ремонт.
Вполне отличный выключатель. Работает тихо, без щелчков. Просто, удобно и стильно. Рекомендую!
Вполне отличный выключатель. Работает тихо, без щелчков. Рекомендую!
Отличный выключатель, пластик как у дорогих немцев, явно сделано не в Турции или Китае. Очень приятный, хороший ход механизма. Рекомендую т.к. на голову выше раскрученных вико и т.п. Рискнул купить и не прогадал. Спасибо магазину, предоставили образцы, дали возможность вживую сравнить варианты, буду рекомендовать знакомым.
Выбирал между этой серией Лезард и Асфорой, когда поклацал на стенде, попробовал, то выбрал эти. Очень достойно.
Качество "бимба"! Среди кучи турецких розеток был удивлен наличием европейского производителя с таким достойным качеством в почти ту-же цену, конкуренция производителей всегда на пользу потребителю, есть из чего выбрать.
не быстро, но очень качественно. Спасибо.