Автоматичні вимикачі на 10 А – безпечна робота електромережі
Автоматичний вимикач на 10 А – це електротехнічний пристрій для включення та вимкнення струму навантаження в електричному колі, що призначений для автоматичного спрацювання при короткому замиканні чи перенавантаженні. Захищає електропроводку та підключені електричні пристрої від надмірного навантаження.
Плануєте купити автомат на 10 А? Команда Axiomplus допоможе підібрати автоматичний вимикач за вигідною ціною, який відповідатиме вашим потребам. Асортимент каталогу компанії складається з пристроїв модульного та корпусного типу.
У цій статті надаємо відповіді на найпоширеніші запитання:
- Для чого призначені автоматичні вимикачі 10А
- Де можна встановити вимикач навантаження
- Види комутаційних апаратів на 10 ампер
- На що звернути увагу при виборі вимикача на 10 А
- Як купити автомат на 10 А на сайті Axiomplus
- Зв’язатись з технічним спеціалістом
Далі лише найкорисніша та практична інформація.
Головне призначення автоматичного вимикача на 10А забезпечити безпечну роботу електромережі з відповідним навантаженням за допомогою розриву електричного кола при автоматичному спрацюванні.
Пристрої комутації на 10 ампер застосовуються в місцях з невисоким споживанням струму, а саме: у побуті, офісних приміщеннях, промисловості. Вони є чудовим рішення для систем підсвічування, освітлювальних груп, розеток з малопотужної техніки, вентиляції, систем відеоспостереження, сигналізації, в якості допоміжного обладнання на трансформаторних підстанціях тощо.
Види комутаційних апаратів на 10 ампер
У каталозі Axiomplus представлений вибір автоматів захисту модульного та корпусного виконання. Модульні комутаційні апарати зазвичай використовуються у побуті та встановлюються на DIN-рейку. Вони досить не вимогливі у монтажі та не потребують спеціального інструменту. Проте як і будь який автомат вимагають спеціальних знань при підключені та перевірці. Вимикач навантаження з захистом корпусного виконання, так званий силовий автомат має своє широке використання у промисловості. З таким не високим номіналом в 10А корпусні вимикачі навантаження виконують функцію керування контрольними колами, для пуску малопотужного обладнання, захисту освітлення виробничих приміщень, вентиляційної системи. Зазвичай корпусний автоматичний автомат встановлюються у шафах, розподільчих щитах або на окремих живильних лініях. При роботі з такими пристроями бажано пройти потрібний інструктаж.
Зверніть увагу на маркування воно стане корисним при підборі продукції. На будь-якому електроавтоматі, можна побачити інформацію не лише бренда та серії, а й номінального струму та напруги на який він розрахований, тип струму, та іншу технічну інформацію. Також можуть бути зображені схеми підключення і стандарти та сертифікація.
Розберемо трішки детальніше:
- Номінальний струм. Цей параметр автоматичного вимикача навантаження що має відповідати потужності пристроям для яких встановлюється автомат і ні в якому випадку він не має бути меншим. Якщо навантаження пристроїв у електромережі становить близько 10А, рекомендуємо обрати автомат з номіналом 10 А.
- Номінальна напруга. Тут необхідно знати тип мережі в якому працюватиме пристрій (230В/400В)
- Тип струму. (AC, DC)
- Гранична відключаюча здатність. Це максимальний струм, який вимикач може через себе пропустити і спрацювати на відключення при цьому залишитися неушкодженим.
- Характеристика спрацювання. B, C, D показує час спрацювання автомата при навантаженнях або короткому замиканні.
- Кількість полюсів. Є важливим показником для правильного вибору комутаційних апаратів для однофазної чи трифазної мережі.
- Тип кріплення. Для надійного монтажу автоматичних пристроїв (DIN-рейка або гвинтовий тип).
- Бренд та серія. Відомі бренди зазвичай забезпечують стабільну роботу пристроям. Надають гарантії та сертифікати. Є технічна інформація: паспорти, протоколи випробування. Простіше підібрати сумісне обладнання і комплектуючі.
- Відгуки. Також можуть стати у нагоді. Дуже часто відповідають на питання, чи дійсно обладнання при експлуатації має заявлені виробником характеристики.
Як купити автомат на 10 А на сайті Axiomplus
Придбати автомати захисту на сайті Axiomplus дуже просто натиснувши на кнопку «Купити». Товари які вам сподобались ви можете додати у обрані натиснувши на «Сердечко». Вагаєтесь між вибором декількох автоматичних вимикачів? Скористайтесь функцією «Порівняти» - це допоможе вивести на одну сторінку характеристики комутаційних пристроїв, де зручно їх співставити між собою.
Якщо у вас все ж залишились питання і вам необхідна консультація технічного спеціаліста, тоді заповніть форму нижче і він вам перетелефонує.
Хорошие автоматы и дешевые. Ставил по заказу домой одному знакомому, у него свет вырубило постоянно, как оказалось в щитке автомат стоял старый еще советский один на всю квартиру. А так заменил, разделили розетки и свет, решил и себе щиток переделать, заказал у вас дифавтомат, удобно и недорого. Всем советую ИЭК, потому что качественные, хоть и российские, но их вроде как в Китае делают.
У меня на бойлере такой автомат стоит, как раз по мощности подошел. Хотел сначала купить диф, но потом решил ставить УЗО. По цене, все равно тоже самое получается
Напишу отзыв для тех, кто сомневается. Бюджетные, но качественные автоматы. Так и мой электрик говорит (доверяю). И мой личный опыт подтверждает, в двух квартирах стоят такие. Кто не хочет (не может) потратиться на что то дорогое, берите иек и не парьтесь (только не на базаре=).
Облюбовал данный бренд, хорошее соотношение качества и цены.
Делаю периодически покупки как за нал, так и по безналу. Сделки проходят нормально. Жаль, что приходится ждать отправку 3-4 дня. При моей работе терпимо
Автомат по качеству лучше ИЭКовских аналогов, рекомендую
Конструктивно полностью совпал с серией PL7, что мне и надо было.