!
 • Низьковольтне обладнання
 • Низьковольтне обладнання

  Модульні на DIN рейку від 0,5А та корпусного типу до 3200А.

  1P, 2P, 3P, 4P

  B, C, D

  від 12В до 880В

  Додатковий контакти

  Механічні блокування

  Панелі втичні та висувні

  Електроприводи

  Ручні приводи

  Розчеплювачі

  B,C

  2P(1P+N), 4P(3P+N)

  3А - 63А

  10мА -300мА

  з відключною здатністю до 10КА

  А, АС, HI

  16А - 500А

  10мА -500мА

  на DIN рейку

  на 2 - 6 модулів

  0,06кВт - 55кВт

  3кА-150кА

  0,1А - 63А

  24В-660В

  -45 до +40°С

  Модульні обмежувачі імпульсних перенапруг

  1P - 4P, Класу B, C, D

  5кА-150кА

  Однофазні та трифазні реєстратори електричних параметрів

  лічильники імпульсів, мотогодин та часу роботи

  Чому замовити низьковольтне електротехнічне обладнання краще у нас: великий вибір у каталозі магазина, в продажу відомі європейські та американські бренди, з якими працюємо офіційно. Поставки на склад здійснюються регулярно, що дозволяє швидко відправляти замовлення з доставкою за вказаною Вами адресою. Також маємо необхідні документи для закупівель за тендером. Купити модульне обладнання можна в роздріб за стандартною вартістю або дешевше оптом (для впевненості можете прочитати відгуки клієнтів), оплата безготівкова або готівкою за фактом отримання на пошті.

  Як забезпечити захист електротехніки

  Низьковольтне електротехнічне обладнання - це автоматика до 1000В та інші пристрої, що застосовуються для запобігання виходу з ладу електроспоживачів через аварії у мережі. Перед покупкою важливо визначити необхідні технічні характеристики, від їх правильного вибору більшою мірою залежить ефективність захисту.

  Низьковольтна апаратура, що контролює стабільність параметрів струму, необхідна для підтримки працездатності електромеханічних установок. Часом навіть незначні відхилення частоти або напруги можуть спричинити передчасний знос двигуна чи більш значні ушкодження.

  Виходячи з принципу роботи, низьковольтна апаратура забезпечує захист:

  • активний - в режимі реального часу струм вирівнюється і одразу ж подається до споживача;
  • пасивний - електричні прилади аварійно відключаються від мережі живлення при порушенні струмових характеристик.

  У нас представлена також низьковольтна апаратура для вимірювання спожитої електроенергії, підрахунку мотогодин і регулювання потужності освітлення.

  Чому безпечніше купувати в інтернет-магазині електротехніки

  В електротехнічному магазині ціна відповідає якості, тому купити модульне обладнання тут оптимальніше. Ці товари продаються і на ринках, але проблема в тому, що там є ризик отримати підробки відомих брендів або продукцію сумнівної якості. В результаті Ви заплатите майже те ж саме, але не отримаєте очікуваний результат.

  В нашому інтернет-магазині можна перевірити сертифікати відповідності, що підтверджують оригінальність брендових товарів, і отримати офіційну гарантію від виробника. Навіть якщо і трапиться виробничий брак, Ви можете розраховувати на заміну або безкоштовний ремонт.

   

  Відгуки про низьковольтне обладнання (1)

  Ігор
  07.05.2022