Симісторний стабілізатор
Приватні будинки оснащуються потужною побутовою технікою – холодильниками, кондиціонерами, бойлерами, пральними машинами. Однак, через стрибки мережі ефективність роботи приладів погіршується; навіть є ризик того, що вони можуть вийти з ладу, що загрожує, якщо не дорогим ремонтом, то придбанням нових девайсів.
Щоб уникнути цих проблем, власники встановлюють спеціальний пристрій – стабілізатор напруги для будинку. З його допомогою забезпечується захист від перепадів у мережі.
Типи стабілізаторів напруги для дому
Ринок пропонує величезну різноманітність стабілізаторів для холодильника, котла, комп’ютера, кондиціонера. Варто розглянути найпопулярніші апарати.
Однофазні та трифазні стабілізатори. Їхня різниця полягає в напрузі та способі монтажу. Якщо однофазний апарат встановлюється безпосередньо для однієї фази, то з трьома дещо інакше. Перший – монтаж одного трифазного приладу, другий – встановлення та підключення трьох однофазних.
Лідерами продажів сьогодні вважаються симісторні пристрої. Стабілізатори напруги мережі даного типу є найсучаснішими та зручнішими в плані монтажу, експлуатації та обслуговування.
Щодо порівняння механічних та симісторних апаратів, то легко побачити головні переваги інших. Механічні прилади працюють з обмеженим діапазоном напруги (150-260 В), досить галасливі, їм потрібне регулярне обслуговування: струмознімальні елементи мають властивість зношуватися, тому доводиться робити заміну.
Симісторні стабілізатори напруги мережі сучасніші. Вони пропускають струм в обидві сторони, не видають жодного звуку, балансують за короткий час.
Як вибрати симісторний стабілізатор для будинку
Якщо треба стабілізатор напруги купити, до уваги береться декілька аспектів.
- Потужність апарату. Тут необхідно відштовхуватися від кількості та типу побутової техніки. У розрахунок (в Вт) беруться як дрібні прилади, так і великі енергоносії. Оптимальний запас – 20-30%.
- Тип мережі – одно- чи трифазна. Напруга різна – 220 В та 380 В відповідно.
- Діапазон напруги мережі. Важливо виміряти мінімальний та максимальний показник.
- Повна потужність. Мається на увазі активне та реактивне навантаження.
- Хвиля на виході. Синусоїдна без спотворень – запорука безпроблемного функціонування техніки.
Також не варто забувати про спосіб встановлення. Симісторний стабілізатор напруги може монтуватись як на підлозі, так і на стіні.
Які переваги симісторних стабілізаторів
Власники стабілізаторів відзначають такі плюси:
- точність підтримки напруги – апарат не тільки контролює показники, а й захищає від хибних спрацювань;
- швидке реагування – на секунду припадає 11.000 реакцій;
- довговічність та економічність – немає потреби у зверненні до сервісного центру для ремонту та заміни компонентів;
- надійність – слід лише правильно монтувати обладнання та задати показники.
Стабілізатор напруги для газового котла або холодильника симісторний – найкраще рішення. Це важливі та потужні прилади для енергоносіїв, і стрибки негативно відображаються на їхній роботі, тому ставлять стабілізатор для захисту від передчасного зношення електроприладів та безпеки.
Як працює стабілізатор напруги симісторний
Принцип функціонування ґрунтується на застосуванні двох схем. Головним компонентом виступає мікропроцесор, який відповідає за виміри показників та перетворення сигналу. Щоб підвищити або знизити напругу для захисту, передбачений трансформатор з обмоткою.
Популярні моделі симісторних стабілізаторів для дому
Користувачі виділяють ТОП-3 найкращих стабілізаторів:
Українські виробники стабілізаторів напруги демонструють точність, технологічність та надійність, завдяки чому отримують позитивні відгуки.
Поради щодо встановлення стабілізатора у будинку
Фахівці рекомендують встановлювати стабілізатор у безпосередній близькості до лічильника та щитка. Звичайно, дозволяється монтаж обладнання в будь-якому іншому приміщенні, але з точки зору зручності краще віддати перевагу цьому місцю.
Якщо стабілізатор напруги симісторний настінний, він повинен розташовуватися на висоті 1,5-1,7 м. Також важливо забезпечити вентиляцію, щоб апарат не перегрівався.
Під час підключення холодильника або газового котла слід враховувати пускову потужність, що перевищує номінальне навантаження.
Де придбати симісторний стабілізатор
Якщо ви бажаєте симісторні стабілізатори напруги купити, пропонуємо звернутися до інтернет-магазину AxiomPlus. У нас ви знайдете кращі електричні пристрої. Крім продажу ми займаємося постачанням та технічними роботами, а також виробництвом.
Телефонуйте за вказаним номером або залиште контакти в онлайн-формі зворотного зв'язку. Менеджер проконсультує вас.
Стабілізатором задоволений, при коливаннях вхідної напруги від 180 до 240 на виході видає чітко 220 плюс мінус 3 В. Біля газового котла стоїть ИПБ, який раніш поклацував, то зараз від нього тиша. Навантаження повне поки не давав, але 27А тримає, охолодження не вмикалось. Іноді трішечки гуде, але не критично.
Хочу подякувати менеджерам компанії за оперативність та приємне спілкування.
Довольна выбором, меня устраивает по всем критериям. Хотела именно этот. Гарантия 3 года. Тоже о многом говорит. Бесплатная доставка. Получила довольно увесистую посылку в Чернигове, ни копейки не заплатила.
Давно работаю с этим магазином. Менеджерам отдельное спасибо.Заказал Быстро оплатил и качественно обслужили. Очень рекомендую
Установлен в 3-х комнатной квартире. Работает около месяца на 70% мощности. Замечаний нет. Отдельное спасибо ребятам из Аксиома ,за помощь и понимание при выборе и заказе стабилизатора.
В целом жосткий китай, собственно коим и является.
Прекрасная компания, работаю с ней не один год, гибкое ценообразование, отличное обслуживание.
Была проблема со скачками напряжения, дважды пришлось ремонтировать стиралку, потому решил поставить стабилизатор. Проработал полгода нормально и накрылся уже сам стабилизатор. Отремонтировал по гарантии, но через пару месяцев опять. В сервисе сказали, что есть какой-то дефект у этой модели, не рекомендую.
В руках - відчуття якісного товару.
Згідно з тестом, як видно з доданого відео, працює коректно.
Паспорт бажано доробити літ.редактору і не соромно буде стабілізатори відправляти на експорт! Але для довгого транспортування варто й упаковку доробити, бо між корпусом стаба і картоном коробки (у нашому випадку) не було ніякого пінопласту і навіть зазору для нього - https://youtu.be/pBNr5i_D0ac.