!
 • Облік електроенергії
 • Все для обліку електроенергії

  GSM/GPRS модеми, маршрутизатори, комутатори для автоматизованої системи контролю обліку електроенергії (АСКОЕ)

  Випробувальні колодки 25А - 125А для підключення трифазних лічильників та трансформаторів струму

  Купити прилади для контролю та обліку електроенергії можна в нас – спеціалізованому інтернет-магазині в Києві з відгуками, гарантією, безготівковим розрахунком і доставкою по Україні. Ми офіційно працюємо з виробниками та постачальниками, щоби ви могли купити обладнання з каталогу не тільки в роздріб, а і зробити оптову закупівлю, і за тендером також (всі ціни з ПДВ). Навіть за дрібного опту надаються знижки, а якщо замовити велику партію – вийде значно дешевше. Товари здебільшого вже на складі або доступні під замовлення за попередньою оплатою.

  Наш асортимент – наша гордість

  На сайті понад 100 товарних позицій у продажу, здебільшого від українських і європейських виробників. З деякими брендами ми співпрацюємо вже понад 10 років і давно переконалися в надійності.

  Щоби контролювати енергоресурси, у нас є якісні комерційні лічильники для постановки на облік в Обленерго та підключення до систем АСКОЕ. Вони здебільшого характеризуються високою точністю, стійкістю до навантажень, тривалим терміном служби та міжповірочним інтервалом. Щоби заощадити час, можете відразу підібрати розподільний щит для лічильника – у наявності всі розміри в будь-якому кліматичному виконанні. Якщо укомплектувати все разом, вийде вигідніше, ніж замовляти окремо.

  Контролювати енергоспоживання конкретного електрообладнання вам допоможе енергометр. З ним можна тестувати техніку в різних режимах, щоби знайти несправність чи розрахувати норму енергоспоживання. Може бути корисним не тільки в комерційному використанні, а й у побуті, наприклад, щоби контролювати споживання побутової техніки.

  Вести внутрішній облік на промислових об’єктах і підприємствах вам допоможуть електролічильники технічного обліку. Серед них кращі європейські бренди, як F&F (Польща) та SEZ (Словаччина). Крім вітчизняної сертифікації, вони пройшли випробування в міжнародних лабораторіях із високими вимогами.

  Для промислової електротехніки можуть стати в пригоді вимірювальні трансформатори та комутаційні колодки. На сайті ви знайдете якісні Hager (Німеччина), надійні IME (Італія), а також дешеві, але хороші Nik (Україна). У нас можна підібрати оптимальний варіант для будь-якого бюджету.

  Усі товари сертифіковані на відповідність ГОСТу, продаються в заводській упаковці.

  Чому краще купувати в спеціалізованому магазині

  Усі прилади проходять сертифікацію на відповідність вимогам якості та безпеки, після чого вносяться до державного реєстру за серійним номером. Підробки, крадені та неофіційно завезені моделі НЕ відображаються в реєстрі, тому не будуть підключені. Краще не ризикувати, а відразу купувати в сертифікованому магазині.

  Великі компанії надають перевагу законній реалізації через офіційного представника, чий статус підтверджується сертифікатом відповідності. Це захищає від підробок і дає такі переваги, як сервісне обслуговування за гарантією та технічна документація, перекладена на державну мову.

  З деякими брендами ми працюємо в статусі дилера чи дистриб’ютора, якщо зробити велике замовлення, ми доставимо його максимально швидко. Завдяки тому, що ми привозимо великі партії прямо з центрального складу фірми, у нас низька вартість і короткі терміни доставки.

  Якщо виникнуть питання, телефонуйте за вказаними нижче номерами або залиште контакти у формі зворотного зв’язку й наш менеджер перетелефонує в зручний час.

  Відгуки про облік електроенергії

  На жаль, ніхто ще не залишив відгук про цей товар. Будьте першим!