!
 • Щитове обладнання
 • Щитове обладнання

  Пластикові та металеві щитки під автомати та ПЗВ від 1 до 216 модулів. Вбудованого та накладного типу

  Квартирні

  Поверхові та вуличні щити для лічильників та електротехніки від 2 до 46 місць IP20-IP55

  Малогабаритні пластикові бокси та великогабаритні металеві шафи з монтажною панеллю для корпусної електротехніки.

  Цілісні електрошафи

  Розбірні електрошафи

  Зварні каркаси

  Розбірні каркаси та всі інші комплектуючі до них

  Слаботкові щитки для телефонної, комп'ютерної проводової та бездротової мереж

  Для модульного

  (від 12 до 144 модулів)

  та слаботочного обладнання

  (модульний & слаботочка)

  Для розміщення та експлуатації серверного обладнання

  Серверні полиці

  Напрямні

  Організатори

  Кріплення та заглушки

  Переносні щити

  Бокси (в зборі)

  Бокси (порожні)

  та комплектуючі для комбінованих щитків з розетками та автоматами

  Корпуси щитів та

  ЯРП, ЯПРП у зборі

  з розривними/перекидними рубильниками

  Iном 100А-630А

  Прозорі пластикові та непрозорі металеві оглядові люки

  Вставні блоки

  Монтажні панелі

  Лицьові заглушки

  Монтажний комплект

  Дверцята

  Пожежні шафи

  Пожежні стенди

  Закритого типу

  Відкритого типу

  та протипожежне обладнання

  Знаки електробезпеки

  Пожежної безпеки

  Евакуаційні та заборонні

  Щитове обладнання в нашому інтернет магазині представлене у широкому діапазоні категорій, серій і моделей. Для вуличного розміщення з максимальним IP і з високоміцного металу і для приміщень різного призначення. Від найпростіших або дизайнерських модульних вбудованого монтажу для квартири до елементів комплектації серверних. Від бюджетних E.Next, IEK або українського Білмакс до кращих з точки зору якості і зручності монтажу і використання від Hager, ABB або Legrand. Доступні також аксесуари і комплектуючі для організації системи енергопостачання. Основну частину асортименту підтримуємо в наявності на складі в Києві, індивідуально під Ваш об'єкт доставимо під замовлення (в тому числі безпосередньо з заводу). Вартість з доставкою по Україні доступна, а для ряду товарів діє опція «оплати частинами» (в розстрочку) або безкоштовної доставки. Для юридичних осіб доступна безготівкова оплата.

  У нас Ви можете швидко і вигідно купити надійне електрощитове обладнання

  Ми підберемо бокси для установки автоматики, мультимедійного, релейного і низьковольтного устаткування, пускорегулювальної апаратури під будь-який проект і відповідно з різними експлуатаційними цілями: для виконання функцій прийому, обробки та перерозподілу електроенергії, передачі електроенергії до споживачів, розміщення і зберігання приладів обліку. При цьому обов'язково врахуємо особливості внутрішньої електромережі об'єкту і можливості її подальшої модернізації. І виконаємо комплексну поставку в найкоротші терміни. Для самостійного підбору з категорій Каталогу застосовуйте деталізовану систему фільтрів, відзначаючи відповідні значення - від технічних параметрів до заданого бюджету.

  Звертайтеся до нас, якщо на першому місці серед пріоритетів надійність, якість і довговічність. У нашому каталозі виключно сертифікована продукція, що відповідає вимогам стандартів, і з гарантією від виробника. Всі серії представлені в широкому діапазоні артикулів. За умови грамотного професійного монтажу придбаних у нас щитів і шаф Ви забезпечите безпечне надійне функціонування системи енергопостачання.

  До того ж, маючи статус офіційного дистриб'ютора ключових брендів, ми пропонуємо найкращі на ринку ціни. Оптові поставки або роздріб - в будь-якому випадку покупка у нас буде дешевше. Причому Ви знайдете пропозиції в різних цінових сегментах, від економ до преміум. Надаємо знижки при першому замовленні і при повторних закупівлях (уточніть умови у менеджера), а в розділі Розпродаж завжди можна знайти абсолютно нові товари з уцінкою. Більш того, крім реалізації оптом і в роздріб, у нас працює власне виробництво щитового обладнання, орієнтоване на виконання великих замовлень. Розміри партії і умови співпраці (спойлер - вигідні) обговорюються індивідуально.

  Відгуки про щитове обладнання

  На жаль, ніхто ще не залишив відгук про цей товар. Будьте першим!